A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://cdn.ebihoreanul.ro/static/gallery_big/12 Simona Hexan-sexy.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request

Filename: controllers/ebh.php

Line Number: 1077

Simona 99% poliester
URMĂREȘTE-NE PE
MIERCURI, 20 IUNIE 2018

Ediția tipărită

Părerea noastră

Folclor de Bihor
Mircea Chirila
Angela Lupşea, preşedinta Fundaţiei pentru Protejarea Monumentelor Bihor, conduce muzeele şi Cetatea oraşului cu rezultate modeste. În numeroase ocazii am veştejit-o considerând că e inadmisibil ca, la doi ani după finalizarea reabilitării, în fortăreaţă să nu se întâmple mare lucru. Acum, însă, trebuie să recunosc că Zilele Art Nouveau au fost o reuşită care, cred eu, i-a uluit până şi pe organizatori.
Zic şi eu
Adrian Cris
Vinerea trecută, şeful Poliţiei de Frontieră Române, orădeanul Ioan Buda, a dat o veste mare: după o întâlnire cu omologul de la Budapesta, a decis deschiderea "ocazională" a unui nou punct de trecere a frontierei în Bihor, la Santăul Mare, exclusiv pentru "efectuarea unor transporturi de materiale de construcţii" necesare construirii autostrăzii din Ungaria. Nimic rău până aici, dar asta numai dacă avem memorie de efemeridă şi nu ne amintim câteva detalii poate, totuşi, relevante...
Cum a fost?
Lucian Cremeneanu
Umorul e ca mâncarea - are mii de forme, gusturi și arome. Nimeni nu agreează toate bucatele de pe pământ. Plaja de preferințe culinare ţine, în cazul celor mai mulți oameni, de cultura locului în care s-au născut, de ce le-a gătit mama toată viața, de posibilitățile financiare, de zona respectivă, de educație și auto-educație, de tradiție și conservatorism.
Newsletter
Vreau să primesc periodic newsletter de la eBihoreanul.ro pe adresa de email:
Spune ce crezi
Ce părere aveţi pe marginea scandalului legat de „atenţiile” pregătite de părinţi profesorilor de la Colegiul Naţional Emanuil Gojdu?





De stiut

Avocatul Bihoreanului
Mircea Ursuta
În 7 iunie 2018, în calitate de cameră decizională, Camera Deputaţilor a adoptat un proiect de lege privind modificarea Codului de procedură civilă, care a fost trimis Preşedintelui României în vederea promulgării. În condiţiile în care unul dintre principalele subiecte actuale din mass media este reprezentat de modificarea codurilor penale, adoptarea acestei legi, mult mai importante pentru cetăţeanul de rând, a trecut aproape neobservată. Sunt modificate aproximativ 100 de articole din Codul de procedură civilă!
Bihoreanul la medic
Mircea Dumitrescu
Toxiinfecţiile alimentare sunt boli acute cu manifestări diareice, determinate de salmonele, stafilococi enterotoxici, clostridium perfringens, clostridium botulinum şi alţi agenţi patogeni. Cea mai frecventă toxiinfecţie alimentară este cea determinată de salmonele. Există peste 1.700 de tipuri clasificate de salmonele. 
Psihologul Bihoreanului
Razvan Coloja
Ne naştem, suntem crescuţi de părinţi, ne maturizăm, avem la rândul nostru propriii copii pe care îi creştem, îmbătrânim. Fiecare generaţie trece prin acelaşi ciclu, dar o face în perioade diferite de timp, pe măsură ce în urma noastră rămâne istoria. Aşa se face că aceia care au prins în adolescenţă începuturile comunismului în România au încă memoria vremurilor de dinainte şi au trebuit să se adapteze schimbării.
19 Octombrie 2010, 09:08

Simona 99% poliester

0 clipuri
0 audio
0 fisiere

Simona Derecichei, fostă Hexan, mai cunoscută prin oraş ca matroană de bordel şi pentru amorul cu năbădăi pe care l-a trăit alături de procurorul Gheorghe Leuca, şi-a tras din nou silicoane. Acum, însă, nu la sâni, ci la fund.

Chestiune extrem de neplăcută, pare-se, din moment ce, după cum spun chiar cunoscuţii ei, femeia se poate aşeza doar într-un dispozitiv special, ca nu cumva să-i pocnească mândreţe de posterior.

Şi, cu toate că e foarte incomod să conduci maşina în poziţia capră, Simona e totuşi tare mândră de noile sale fese ţuguiate, cu atât mai mult cu cât susţine că este prima din oraş care şi-a tras asemenea investiţie.

Bihorel se teme că îşi mai comandă încă două-trei implanturi de silicon şi clienţii vor avea impresia că au de-a face cu Combinatul de Fire şi Fibre Sintetice Săvineşti.

Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.

Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
12 Comentarii
oribila
oribila esti fata!!! problema e ca te consideri faina si mai iti pui si singura comentarii de lauda! esti si prosta pe deasupra.
Postat 26 Octombrie 2010, 19:38 de pavel
valea mucilor
Cine se putea cobori la nivelul unei curve de sosea? ati ghicit, un procuror! o femeie normala nu se incurca cu un procuror incult si jegos! scuzati pleonasmul, procuror incult...deh!
Postat 23 Octombrie 2010, 20:48 de leuca-n gard
poliester si ghips
si-a pus si dinti in gura babaciunea da n-a avut bani de portelan,ca-i pute gura ca un canal si uitati-va ce fata de taranca are(mai furi portofele hexanco?)
Postat 21 Octombrie 2010, 00:15 de zidaru
rapandula
gioarsa asta isi scrie singura comentarii de lauda,cine phula mea o cunoaste pe reesapata asta?va spun eu,500 de soferi de tir,250 de pensionari italieni,100 de turci,50 de taximetristi BEN , GHITA L.si vreo 17 tarani din Oncea,in rest.......o parasuta obosita.
Postat 21 Octombrie 2010, 00:06 de ben
cslmdsad
am avut de a face cu ea acum vreo 10 ani, de atunci am vazut-o si am auzit despre ea saptamanal ii cunosc anturajul cat de cat, nu degeaba i se zice meseriasa pe borsului, ce o adunat in tinerete isi baga la propriu in cur , asta e c.u.r.v.a a fost, c.u.r.v.a va ramane tot timpul,
Postat 20 Octombrie 2010, 19:24 de lsd
babele se intretin
ORICE cal ajunge martoaga si orice femeie ajunge BABA sa se intretina ca oricum nu mai are 30 de ani, dupa 30 de ani femeiile sunt EXPIRATE ,barbatii incepand cu 41 de ani asa ca sa faca orice timpul inapoi nu l mai aduce din partea mea sa si puna o TATA (san) si in frunte cat timp sunt cele tinere nu vad rostul de ce sa ma multumesc cu ceva artificial, natura e pe primul loc restul e COMERCIAL de AMBALAJ nimic mai mult :)) daca asa se simte bine e treba ei dar sa nu spuna ca e cea mai si cea mai ca nu face decat sa intretina famiilile medicilor si piata cosmeticilor un barbat strange cu drag intodeauna una naturala si tanara sa nu va apucati de plans acum BABELOR:))
Postat 20 Octombrie 2010, 09:46 de ha, ha, ha
Woow super
De cate ori o vad mi-as dorii o femeie ca ea. Iar tu aia care ai zis ca e taranca tare as vrea sa te vad:))=))=))=)) ce masina conduci? ce ai realizat in viata? pe multe le intretin barbatii:)) eu de mult am vrut sa ajung la femeia asta. I-am obtinut nr de telefon o sun cu privat incerc de cativa ani sa ajung la ea si e imposibil. Invidioase de 2 bani:))=)) nu aveti bani de un chilot bey:))
Postat 19 Octombrie 2010, 23:54 de Alex
esti cea mai tare
Rasul te rade si ma scuzati cacatul te caca!!:)):))=)) ati vazut femeie la 35 de ani nemachiata? eu am vazut-o si aceasta e Simona:) care arata mai bine nemachiata decat machiata.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:45 de Lavinia
esti cea mai tare
admir femeile frumoase si la aceasta femeie chiar ai ce admira. In permanenta aranjata,eleganta,stilata si in pas cu moda. Proastelor ce sunteti!!! Sa vorbiti la 35 de ani si cu doua fete mari care sunt ca si surorile ei. Atat de bine se mentine. La tot pasul tinere si frumoase dar femei la varsta ei mai rar atat de frumoase.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:42 de anonima
Bravo ei
Tatelor sunteti invidioase,poate nu va permiteti sa va intretineti. Femeia la cei 35 de ani ai ei si cu 2 copii arata bestial. Nu am avut de a face cu ea dar o consider cea mai frumoasa femeie din Oradea si e total diferita de fotografia veche care e facuta cu multi ani in urma. Recomand celor ce au scris articolul s-o contacteze personal sau sa expuna fotografii cu doamna Simona cum arata la ora actuala. Este o adevarata doamna si cu siguranta multi si-ar dori o astfel de femeie.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:37 de Admirator
Shreck
am vazut-o pe taranca in lotus se misca de parca era Magarul din Shreck. bleah, urit arata
Postat 19 Octombrie 2010, 19:31 de Aleluia
felicitarii
ce s ar face stiinta fara COBAI :))) prostuta daca nu te place cum esti nu te place oricum e o chestiune comerciala probabil la tine dar de ceva serios NICIODATA, cum sa te TORTUREZI ca sa te faci placuta? ar trebui sa scri o carte bine zicea V.T.fiicei sale:" orice cal ajunge martoaga si orice MISS ajunge BABA!":)) esti depasita de altele mult mai naturale si pe buna DREPTATE...sa stiti ca barbatii se amuza copiaos nu au ce admira la BABALE oricum trecute de varsta TINERETII :))
Postat 19 Octombrie 2010, 09:46 de anca
count display

FOTO BIHOREANUL

  • Accident grav în Sîntandrei: Două persoane rănite, după ce un Audi s-a lovit cu un Peugeot (FOTO/VIDEO)
  • Gerovital, brandul nr. 1 în România, a deschis primul magazin în Oradea. Inaugurarea s-a făcut cu şampanie, o prezentare Eli Lăslean şi reduceri (FOTO)
  • Voluntariat. 20 de orădeni au plantat flori în piaţa Ferdinand într-o acţiune de înfrumuseţare a oraşului (FOTO / VIDEO)
  • Kirchweih la Palota: Micuţa comunitate de germani şi-a sărbătorit întemeietorul şi protectorul spiritual (FOTO/VIDEO)
  • Morţii cu morţii: Drumul între DN 79 şi cimitirul din Nojorid, presărat cu buruieni înalte de 2 metri! (FOTO)
  • Accident grav pe DN 1: Un bărbat a murit şi o femeie este în stare gravă, după ce o maşină s-a ciocnit cu un autocar (FOTO/VIDEO)
  • Culturi distruse: Grindina a făcut pagube enorme în mai multe localităţi din Bihor (FOTO/VIDEO)
  • Meciuri internaţionale atractive, la turneul internaţional de box 'Memorialul Nicolae Talpoş' (FOTO)
  • The Lion Kings: Campionii României la baschet au prezentat trofeul în faţa fanilor orădeni, fiind primiţi cu aplauze şi confetti (FOTO/VIDEO)
  • Furtună peste Oradea: Ploaia şi vijelia au inundat străzi şi au doborât copaci cu nemiluita (FOTO/VIDEO)

TIMP LIBER

Timp liber

CURS VALUTAR

  • 1 USD = 3.8697 RON
  • 1 EUR = 4.5959 RON
  • 1 HUF = 0.015 RON