A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://cdn.ebihoreanul.ro/static/gallery_big/12 Simona Hexan-sexy.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request

Filename: controllers/ebh.php

Line Number: 1077

Simona 99% poliester
URMĂREȘTE-NE PE
DUMINICĂ, 22 IULIE 2018

Ediția tipărită

Părerea noastră

Folclor de Bihor
Mircea Chirila
Niște asociații care primeau de la cetățeni acea brumă de bani de 2% din impozitele pe 2017, pentru a mai acoperi nevoile copiilor cu grave probleme de sănătate, s-au trezit că sumele au fost deturnate către niște parohii ortodoxe. S-au trezit anul acesta pentru că e prima dată când ANAF-ul trimite fiecărui donator o scrisoare prin care-l informează cui a donat acești bani. Or fi știind ceva cei de la ANAF, de brusc i-a apucat dorul de transparență. Poate dacă mergem pe fir, constatăm că de fapt e o practică mai veche.
Zic şi eu
Adrian Cris
Cel mai important eveniment al săptămânii trecute a fost anunţarea de către primarul Ilie Bolojan a două noi proiecte cu fonduri UE în valoare de 24 milioane euro, pentru decongestionarea traficului pe axa rutieră cea mai problematică a oraşului, între podul Dacia şi zona Cantemir, cu pasaje subterane, favorizarea mijloacelor de transport în comun şi multe, multe detalii inginereşti, precum exacavarea la 4 metri şi relocarea reţelelor de utilităţi…
Cum a fost?
Lucian Cremeneanu
A venit multă lume, Andrei, să îşi ia rămas bun de la tine. Atâtea inimi grele la un loc nu am văzut de mult timp. Uneori trebuie să murim ca să ne dăm seama cine suntem. Ai fi fost mândru, cu toată modestia ta emblematică, să vezi câţi oameni frumoşi au venit să te salute. A fost multă tristeţe în locul acela, pentru că moartea ta a fost mai mult decât breaking news. A fost heart-breaking news.
Newsletter
Vreau să primesc periodic newsletter de la eBihoreanul.ro pe adresa de email:
Spune ce crezi
Unde vă veți petrece vacanța de vară?





De stiut

Avocatul Bihoreanului
Mircea Ursuta
Mai pe româneşte, instanţa supremă spune că nu importă dacă agentul constatator a trecut sau nu suspendarea permisului în procesul-verbal, fiind suficient ca sancţiunea suspendării să fie prevăzută în lege, mai ales că termenele de suspendare de 30, 60 sau 90 de zile nu pot fi majorate sau reduse de poliţist tocmai pentru că termenele legale sunt clar determinate.
Bihoreanul la medic
Mircea Dumitrescu
Ridicarea temperaturii mediului ambiant la peste 32 gr. C şi o umiditate relativă ridicată (peste 60%) determină modificări ale organismului, care se pot grupa în 4 sindroame importante: mialgia termică, insolaţia, accidentele datorate efortului fizic pe caniculă şi şocul hipertermic.
Psihologul Bihoreanului
Razvan Coloja
Cercetătorii regnului animal se confruntă de ani de zile cu o problemă spinoasă. Animalele care duc o luptă şi o câştigă au o şansă foarte mare să câştige şi următoarea bătălie. Întrebarea este: "de ce anume?". Sunt la mijloc factori psihologici? Este vorba de încrederea dobândită de către învingător? Mai mult - deoarece acelaşi lucru pare să fie valabil şi în cazul fiinţelor umane - un studiu a încercat să găsească un răspuns la această întrebare: de ce învingătorii continuă să învingă?
19 Octombrie 2010, 09:08

Simona 99% poliester

0 clipuri
0 audio
0 fisiere

Simona Derecichei, fostă Hexan, mai cunoscută prin oraş ca matroană de bordel şi pentru amorul cu năbădăi pe care l-a trăit alături de procurorul Gheorghe Leuca, şi-a tras din nou silicoane. Acum, însă, nu la sâni, ci la fund.

Chestiune extrem de neplăcută, pare-se, din moment ce, după cum spun chiar cunoscuţii ei, femeia se poate aşeza doar într-un dispozitiv special, ca nu cumva să-i pocnească mândreţe de posterior.

Şi, cu toate că e foarte incomod să conduci maşina în poziţia capră, Simona e totuşi tare mândră de noile sale fese ţuguiate, cu atât mai mult cu cât susţine că este prima din oraş care şi-a tras asemenea investiţie.

Bihorel se teme că îşi mai comandă încă două-trei implanturi de silicon şi clienţii vor avea impresia că au de-a face cu Combinatul de Fire şi Fibre Sintetice Săvineşti.

Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.

Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
12 Comentarii
oribila
oribila esti fata!!! problema e ca te consideri faina si mai iti pui si singura comentarii de lauda! esti si prosta pe deasupra.
Postat 26 Octombrie 2010, 19:38 de pavel
valea mucilor
Cine se putea cobori la nivelul unei curve de sosea? ati ghicit, un procuror! o femeie normala nu se incurca cu un procuror incult si jegos! scuzati pleonasmul, procuror incult...deh!
Postat 23 Octombrie 2010, 20:48 de leuca-n gard
poliester si ghips
si-a pus si dinti in gura babaciunea da n-a avut bani de portelan,ca-i pute gura ca un canal si uitati-va ce fata de taranca are(mai furi portofele hexanco?)
Postat 21 Octombrie 2010, 00:15 de zidaru
rapandula
gioarsa asta isi scrie singura comentarii de lauda,cine phula mea o cunoaste pe reesapata asta?va spun eu,500 de soferi de tir,250 de pensionari italieni,100 de turci,50 de taximetristi BEN , GHITA L.si vreo 17 tarani din Oncea,in rest.......o parasuta obosita.
Postat 21 Octombrie 2010, 00:06 de ben
cslmdsad
am avut de a face cu ea acum vreo 10 ani, de atunci am vazut-o si am auzit despre ea saptamanal ii cunosc anturajul cat de cat, nu degeaba i se zice meseriasa pe borsului, ce o adunat in tinerete isi baga la propriu in cur , asta e c.u.r.v.a a fost, c.u.r.v.a va ramane tot timpul,
Postat 20 Octombrie 2010, 19:24 de lsd
babele se intretin
ORICE cal ajunge martoaga si orice femeie ajunge BABA sa se intretina ca oricum nu mai are 30 de ani, dupa 30 de ani femeiile sunt EXPIRATE ,barbatii incepand cu 41 de ani asa ca sa faca orice timpul inapoi nu l mai aduce din partea mea sa si puna o TATA (san) si in frunte cat timp sunt cele tinere nu vad rostul de ce sa ma multumesc cu ceva artificial, natura e pe primul loc restul e COMERCIAL de AMBALAJ nimic mai mult :)) daca asa se simte bine e treba ei dar sa nu spuna ca e cea mai si cea mai ca nu face decat sa intretina famiilile medicilor si piata cosmeticilor un barbat strange cu drag intodeauna una naturala si tanara sa nu va apucati de plans acum BABELOR:))
Postat 20 Octombrie 2010, 09:46 de ha, ha, ha
Woow super
De cate ori o vad mi-as dorii o femeie ca ea. Iar tu aia care ai zis ca e taranca tare as vrea sa te vad:))=))=))=)) ce masina conduci? ce ai realizat in viata? pe multe le intretin barbatii:)) eu de mult am vrut sa ajung la femeia asta. I-am obtinut nr de telefon o sun cu privat incerc de cativa ani sa ajung la ea si e imposibil. Invidioase de 2 bani:))=)) nu aveti bani de un chilot bey:))
Postat 19 Octombrie 2010, 23:54 de Alex
esti cea mai tare
Rasul te rade si ma scuzati cacatul te caca!!:)):))=)) ati vazut femeie la 35 de ani nemachiata? eu am vazut-o si aceasta e Simona:) care arata mai bine nemachiata decat machiata.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:45 de Lavinia
esti cea mai tare
admir femeile frumoase si la aceasta femeie chiar ai ce admira. In permanenta aranjata,eleganta,stilata si in pas cu moda. Proastelor ce sunteti!!! Sa vorbiti la 35 de ani si cu doua fete mari care sunt ca si surorile ei. Atat de bine se mentine. La tot pasul tinere si frumoase dar femei la varsta ei mai rar atat de frumoase.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:42 de anonima
Bravo ei
Tatelor sunteti invidioase,poate nu va permiteti sa va intretineti. Femeia la cei 35 de ani ai ei si cu 2 copii arata bestial. Nu am avut de a face cu ea dar o consider cea mai frumoasa femeie din Oradea si e total diferita de fotografia veche care e facuta cu multi ani in urma. Recomand celor ce au scris articolul s-o contacteze personal sau sa expuna fotografii cu doamna Simona cum arata la ora actuala. Este o adevarata doamna si cu siguranta multi si-ar dori o astfel de femeie.
Postat 19 Octombrie 2010, 23:37 de Admirator
Shreck
am vazut-o pe taranca in lotus se misca de parca era Magarul din Shreck. bleah, urit arata
Postat 19 Octombrie 2010, 19:31 de Aleluia
felicitarii
ce s ar face stiinta fara COBAI :))) prostuta daca nu te place cum esti nu te place oricum e o chestiune comerciala probabil la tine dar de ceva serios NICIODATA, cum sa te TORTUREZI ca sa te faci placuta? ar trebui sa scri o carte bine zicea V.T.fiicei sale:" orice cal ajunge martoaga si orice MISS ajunge BABA!":)) esti depasita de altele mult mai naturale si pe buna DREPTATE...sa stiti ca barbatii se amuza copiaos nu au ce admira la BABALE oricum trecute de varsta TINERETII :))
Postat 19 Octombrie 2010, 09:46 de anca
count display

FOTO BIHOREANUL

  • Investiţie de peste 700.000 euro. Prima seră hidroponică de roşii cherry din Bihor a fost inaugurată la Toboliu (FOTO)
  • Mai repede! Drumul de Sântandrei peste câmpuri ar putea fi dat în folosinţă în luna noiembrie (FOTO)
  • Rămas bun! Jurnalistul Andrei Şandor a fost condus pe ultimul drum cu muzica formaţiei Toto (FOTO / VIDEO)
  • Regulamentul locurilor de joacă. Orădenii din Ioşia sunt revoltaţi de gălăgia provocată de părculeţul din strada Lăpuşului (FOTO)
  • Proiect internaţional: Studenţi din Asia, la Universitatea din Oradea (FOTO)
  • Şefii PSD, UDMR şi ALDE din Consiliul Judeţean şi-au 'premiat' primarii: 'Banii se împart prin vot politic' (FOTO)
  • Vara şantierelor: De săptămâna aceasta mai multe străzi din toată Oradea vor fi blocate pentru lucrări (FOTO)
  • Sărbătoare nemţească: Tineri germani din ţară şi din străinătate au cântat şi au dansat în centrul Oradiei (FOTO/VIDEO)
  • În vizită la transmisioniştii militari: Bihorenii au putut vedea dotările Centrului 54 Comunicaţii Oradea (FOTO/VIDEO)
  • Şedinţa Consiliului Judeţean nu s-a putut ţine pentru că PNL-iştii şi un PSD-ist au lipsit. Pásztor avertizează că judeţul ar putea rata fonduri europene (FOTO)

TIMP LIBER

Timp liber

CURS VALUTAR

  • 1 USD = 3.8697 RON
  • 1 EUR = 4.5959 RON
  • 1 HUF = 0.015 RON