A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: getimagesize(https://cdn.ebihoreanul.ro/static/gallery_big/BMW cu tupeu.JPG): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request

Filename: controllers/ebh.php

Line Number: 1076

Un sofer de BMW cu tupeu a facut masinile sa o ia pe Corso
URMĂREȘTE-NE PE
MIERCURI, 15 AUGUST 2018

Ediția tipărită

Părerea noastră

Folclor de Bihor
Mircea Chirila
Problema subvenţiilor trebuie privită însă cu reticenţă, cel puţin din două motive. O dată, pentru că la ce lipsă de forţă de muncă există în Oradea, e imposibil de crezut că oamenii săraci nu-şi pot găsi de lucru. Şi atunci, de fapt pe cine subvenţionăm? Pe oamenii săraci sau pe oamenii fără chef de muncă?
Zic şi eu
Adrian Cris
Noua mineriadă a PSD nu mai lasă cale de întoarcere pentru că, pur şi simplu, pe aşa-zişii social-democraţi nu-i interesează demult ce spune poporul, ci doar ce spun ei poporului. Li se rupe de imagine, de sondaje, de UE şi de orice alt „moft”, pentru că probabil şi-au pregătit inclusiv planul de a fura alegerile.
Cum a fost?
Lucian Cremeneanu
De 4 ani, Untold înseamnă Cluj-Napoca, înseamnă România. Umblă vorba că se vrea mutarea lui în afara orașului, nu din pricina deranjului din centru, ci pentru că scena principală, stadionul adică, e limitativă cu numărul de persoane din motive de siguranță. Dacă se va transforma din festival urban în festival câmpenesc s-ar putea ca percepția să se schimbe.
Newsletter
Vreau să primesc periodic newsletter de la eBihoreanul.ro pe adresa de email:
Spune ce crezi
Unde vă veți petrece vacanța de vară?





De stiut

Avocatul Bihoreanului
Mircea Ursuta
Începând din 24 august 2018 o persoană amendată pentru orice contravenţie - indiferent că este o contravenţie de mediu, silvică, la regimul construcţiilor, etc. - va beneficia de un interval de 15 zile în care va trebui să decidă dacă plăteşte amenda (în acest caz achitând jumătate din mimimul prevăzut de lege) sau formulează plângere în instanţă (caz în care, dacă pierde procesul, va plăti amenda prevăzută în procesul-verbal de contravenţie).
Bihoreanul la medic
Mircea Dumitrescu
Hematuria reprezintă prezenţa sângelui în urină. Cauzele sunt variate şi se pot grupa în 2 categorii: renale şi extrarenale. Vezi ce boli poate indica!
Psihologul Bihoreanului
Razvan Coloja
În caz că nu aţi observat, fobiile faţă de anumite vieţuitoare sunt mai des întâlnite decât cele care au ca obiect alte animale. De exemplu, femeile tind să se teamă mai mult de insecte şi păianjeni decât de - să zicem - porumbei. Mult mai mulţi oameni se tem de şerpi decât de pisici. De şobolani decât de mămăruţe. În acest articol vom discuta despre psihologia fricii şi cum teama a jucat un rol adaptativ în dezvoltarea speciei umane.
18 Iunie 2010, 12:30

Un şofer de BMW cu tupeu a făcut maşinile să o ia pe Corso

0 clipuri
0 audio
0 fisiere

Joi la amiază, în timp ce la Prefectură ministrul Sănătăţii, Cseke Attila, şi primarul Oradiei, Ilie Bolojan, semnau procesele de predare-primire a spitalelor, un şofer de BMW îşi făcea propriile reguli de circulaţie.

Un cititor al BIHOREANULUI a povestit că, imediat după intersecţia dintre Strada Republicii şi Parcul Traian, într-o zonă unde parcarea este interzisă, şoferul în cauză şi-a parcat autoturismul aşa cum i-a venit.

Chiar dacă o maşină mică ar fi putut trece pe lângă, ghinionul şoferilor care s-au aflat în zonă a fost că rândul la trecere i-a venit unui autobuz. Care, evident, n-a avut loc. Motiv pentru care şoferii care s-au adunat în spatele maşinii s-au văzut nevoiţi să disloce stâlpişorii de pe pietonală şi să ocolească blocajul pe acolo.

În final, ghidat de alţi şoferi, şi conducătorul autobusului a reuşit să treacă pe lângă BMW, fără să-l zgârie.

Comentarii
Trebuie să fii autentificat pentru a lăsa un comentariu.

Utilizatorii înregistraţi pe acest site trebuie să respecte Regulamentul privind postarea comentariilor. Textele care încalcă prevederile regulamentului vor fi editate sau şterse. Îi încurajăm pe cititori să raporteze orice abuz.
15 Comentarii
joni
bmwclub.ro? Exista si asa ceva, mama de s-ar aduna toti odata la un loc. Cata prostie se etaleaza pe acolo, ce risipa de viata
Postat 01 Iulie 2010, 08:21 de joni
BH 10 DUT
Nu sunteti pe faza de loc, numerele cu 10,11,20,21 sunt rezervate pt "garcea".
Postat 25 Iunie 2010, 12:37 de Gica fenta
sofer cu permisu pe pile
asa bine ca bmw se ingrijeste de imaginea lor. chiar si in fata unui ...om mai putin elevat. in fine, daca eram eu la volan, ma dadeam jos, o zgariam bine cu ce apucam, eventual daca mai aveam pe cineva cu mine, il impingeam din cale, mai si sunam la serviciul parcari, si imi vedeam de drum, ca nu ar fi prima oara. de ce sa ma stesez eu daca el nu se streseaza cand o parcheaza?!?
Postat 20 Iunie 2010, 13:41 de om si eu
bmwclubpunctro
Sunt multe persoane cu prejudecati in Romania. Azi vorbim despre BMW. Cine spune ca orice sofer de BMW e un om de joasa speta, se inseala. Se inseala pt ca generalizeaza, iar generalizarea e apanajul celor prea lenesi ca sa gandeasca. Polemica pe marginea BMW e fara nici un rost. BMW face masini bune si cu asta basta. PS Pt cei care catalogheaza E36 si E21 ca fiind cotetze, ii rog sa se uite peste 20 de ani si sa spuna cate E90 vor mai fi in circulatie si in ce stare. In rest.......www.bmwclub.ro
Postat 19 Iunie 2010, 11:41 de bmwclubpunctro
PT DHAA
MA DHAA ESTI O "SERIE DE BMW " LA FEL CUM AM ZIS F R U S T R A T ,SI DE AIA AI SCRIS DE 3 ORI O PARERE,LA FEL CA MASINA BMW PE CARE O CONDUCI , ADICA INTR-UN CUVANT ESTI UN LUZER MANELIST SOFER DE BMW CARE SE TINE MARE CULT,DA TOT TARAN MANELIST ESTI INDIFERENT DE MUZICA PE CARE O ASCULTI,PT CA AI BMW ,SIGLA MANELISTULUI
Postat 19 Iunie 2010, 02:27 de UNU
BMW= GHIORTZOI
orice sofer de BMW= manelist=ghirotzoi=ghiolban=pashunist! ca d-aia isi ia BMW sa iasa cu ceva in evidenta ca nu are cu ce! Tzeasta e gaunoasa si prezinta fisuri prin care i s-a scurs si ultimul neuron...si de rest manele!
Postat 18 Iunie 2010, 23:05 de doc
pentru sofer bmw = manelist
nu ii iau apararea astuia, probabil e un consatean de-al tau
Postat 18 Iunie 2010, 21:41 de dhaa..
pentru sofer bmw = manelist
la mine in sat nu asculta lumea manele in BMW, dar probabil la tine nu ai avut ocazia sa vezi inca un adevarat bmw, tu si satenii tai traiti inca in lumea pisicilor si a rechinilor, nu ati auzit de serii. cred ca tu esti un frustrat pentru ca nu ai nici macar un cotet ca cel din imagine
Postat 18 Iunie 2010, 21:32 de dhaa..
BH O DUT EEEEEEEEEEE
ESTI UN BH O BARAT SI DUT EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Postat 18 Iunie 2010, 18:43 de politicos
Seria5
Eşi un nasol cu lanţ de aur la gât şi creieru` gol...:)
Postat 18 Iunie 2010, 18:09 de Cezar
si eu, si tu
Si eu am bmw, tot ca ala din imagine. Iaca pozna ca nu ascult manele, ci Chopin. Iar cotet e orice masina neintretinuta.
Postat 18 Iunie 2010, 14:58 de mazurka
Animale la volan!
Io ma urcam cu autobuzu\' pe el! Mama ta de hoher si de giolgau cacanar ce esti!
Postat 18 Iunie 2010, 14:33 de TCV
SOFER BMW=MANELIST
MDA,MI SE PARE NORMAL, NUMAI SOFER DE BMW PUTEA FI,NUMAI CA ALA NU MAI E BMW DEMULT E UN COTET DE MASINA,IARASI VREUN IEPURAS CARE O VANDUT BICICLETA SI ADIDASII CA SA AIBA BANI DE BMW PISICUTA O BLOCAT CIRCULATIA,IN GENERAL ORICE SOFER DE BMW ESTE UN FRUSTRAT CARE ARE IMPRESIA CA INDIFERENT DE VECHITURA CARE O CONDUCE EL ESTE TARE SI MARE NUMAI PT CA POARTE SIGLA BMW. TOTI LUZERII VISEAZA BMW SI MANELE LA MAXIM
Postat 18 Iunie 2010, 14:02 de UNU
???
Sigur nu era o soferitza?
Postat 18 Iunie 2010, 13:38 de qwerty
intrebari
unde au fost angajati de la serviciul parcari? de ce nu ii sa ridicat masina?de ce nu la amendat nimeni pe smecheru asta?nesimititi astia trebe arsi cu amenzi usturatoare.
Postat 18 Iunie 2010, 12:51 de sorin
count display

FOTO BIHOREANUL

  • Scene dramatice în satul Olosig: Localnicii plâng în hohote văzând cum le sunt omorâte animalele (FOTO/VIDEO)
  • Scandal în satul Olosig: Localnicii, revoltați că autoritățile vor să le omoare toți porcii! (FOTO)
  • Feciorul și tradițiile: De dragul tradiţiilor, un adolescent bihorean a renovat o casă veche de 84 de ani (FOTO)
  • 'Fără implicare nu va fi schimbare': Aproximativ 150 de orădeni au protestat şi duminică seară (FOTO / VIDEO)
  • Hercule e bihorean! Sportivul bihorean Florin Lupaş este considerat cel mai puternic român (FOTO)
  • Festivalul KaravanAct: 'Zarvă' pe picioroange în centrul Oradiei (FOTO / VIDEO)
  • Oradea Summer Film: Caliu și taraful lui au cântat în Parcul Cetății (FOTO / VIDEO)
  • Miting cu repetiţie: Sute de orădeni au ieşit din nou să protesteze (FOTO / VIDEO)
  • Concurs de atelaje la Oşorhei - GALERIE FOTO şi VIDEO
  • Se reaprinde flacăra protestelor: Un orădean, rănit de jandarmi la mitingul diasporei. Sute de orădeni au ieșit în stradă (FOTO / VIDEO)

TIMP LIBER

Timp liber

CURS VALUTAR

  • 1 USD = 3.8697 RON
  • 1 EUR = 4.5959 RON
  • 1 HUF = 0.015 RON